הלב מרגיש לכיש

לוח חוגים ופעילויות

 

    יום ראשון   יום שני

  יום שלישי

  יום רביעי   יום חמישי

  יום שישי 

07:00

 

 

 

 

 6:55-9:00 

 פילאטיס -רגבה

[בית העם]

                                           
08:00

 

 

 

08:30-9:30   פלדנקרייז עם נעמה

 [בית העם]

 

 

 
09:00

 

 

חוג ציור לותיקים של אורנה 

 [ותיכאן] 
09:00-12:00

 

 

 

12:00

12:00

ניקיון

 [ותיכאן]+ [בית העם]

       

12:15 כדורגל ילדים - אליעזר אבוטבול ילדי גן חובה וכיתה א'

13:00- ילדי ב' 13:45 - ילגי ג' 

[דשא בית העם]    

14:00

 

 

   

קפוארה 

14:30-16:30

[בית העם]

13:00 ילדי טבע לכיש (עד 16:00) מפגש אחת לחודש

15:00

כדורגל ילדים - אליעזר אבוטבול ילדי ג'-ה' 

15:45- ילדי ב' [דשא בית העם]

15:15 טקאונדו

ילדי גן

16:00

ילדי ג' ומעלה -

הילה אבידר 

[בית העם]

       
16:00

חוג ריקוד - טליה בן טולילה ילדי א'-ג'

16:45 ילדי גן חובה

17:30 ילדי ד'-ו' [בית העם]

חוג תאטרון

ילדי ב'-ה'

[מועדון הנוער]

16:00-19:00

טניס ילדים

[מגרש הטניס]

__________

16:00שומרי הגן - 

[יער לוקסמבורג]

חוג ריקוד - טליה בן טולילה ילדי א'-ג'

16:45 ילדי גן חובה

17:30 ילדי ד'-ו' [בית העם]

16:00-19:00

טניס ילדים

[מגרש הטניס]

__________
 

16:00-17:30

חוג לגו

[ותיכאן]

 
16:30

כדורגל ילדים - אליעזר אבוטבול ילדי גן חובה

17:15 גן צעירים אימון נסיון [דשא בית העם]

16:00-18:00

קרמיקה -

הגר הירש

16:00-18:00

קרמיקה -הגר הירש

 

קפוארה - יניב כהן ילדי יסודי 

[בית העם]

 

 
17:00

17:00-18:00

אייקידו מבוגרים - גדי שור

[דוג'ו - משק בראל 19]

17:00-18:00

 מחשבת הגוף - חנה שפירא 

 [בית העם]

 

17:00-18:00

אייקידו מבוגרים - גדי שור

[דוג'ו - משק בראל 19]

17:00 - חוג כדורסל -דודי 

[מגרש הספורט]

 
18:00

 

17:00 חוג כדורסל -דודי 

[מגרש הספורט]

 

 

 

 
18:30

18:20-19:20 

פלדנקרייז עם נעמה

 [בית העם]

19:00 אימוני ריצה

לנוער

Team Ultra -

דורון גולדפרב

[הרחבה ג']

   

19:00 אימוני ריצה לנוער

Team Ultra - דורון גולדפרב

[הרחבה ג']

 
19:00

19:00-20:30

אייקידו מבוגרים - גדי שור

[דוג'ו - משק בראל 19]

ערב חלופי למפגשי השיח

של ערבי שלישי

 [ותיכאן]

שיח ותיקים

[ותיכאן]

 

 

 

 

 

19:00-20:30

אייקידו מבוגרים - גדי שור

[דוג'ו - משק בראל 19]

   
20:00

20:30-21:30

התעמלות נשים - עופר לביא

 [בית העם]

20:30-21:30 

זומבה 

[בית העם]

20:30-21:30

התעמלות נשים - עופר לביא

 [בית העם]

 

   
21:00

פעם בחודש:

 21:00- חוג לכיש

 [בית העם]

     

 

 


מקרא:

 פעילות לותיקים      פעילות ילדים      פעילות לכלל הקהילה 

 

 

כדורסל

  דודי

052-2769356

טניס

  סטס נחימוב

054-2125582

ריצה

  דורון גודלפרב

050-6390411

התעמלות

  עופר לביא

054-6315212

כדורגל

  אליעזר אבוטבול 

050-5401007

טאקונדו

  רענן שנהב

052-2388076

התעמלות/ פילאטיס

  נעמה עברי

054-5698020

מחשבת הגוף 

  חנה שפירא

 

פילאטיס

  רגבה גלבוע

050-7313111

יוגה

  רעות שפר

 

מחול

  טליה בן-טולילה

 

קרמיקה ילדים

  הגר הירש

053-5235377

אייקידו מבוגרים רן שאול    050-5535086

 

 

מידע על החוגים השונים:

חוג קפוארה | חוג טניס | חוג כדורגל | חוג כדורסל | מחולכיש | קרמיקה | אימוני ריצה לנוער | ילדי טבע לכיש